Контакт

Kompanija

Функције за набавку

mtsp-ki@nis.eu

Контакт електронска пошта по пословним областима

Блok Истраживање и проиѕводња

ups.nabavka@nis.eu

 

Блок Прерада и Блок Промет

nabavka.dwns@nis.eu

 

Зависно друштво НАФТАГАС
- Нафтни сервиси д.о.о. Нови Сад

KD.naftniservisi@nis.eu

 

Зависно друштво НАФТАГАС
- Технички сервиси д.о.о. Зрењанин

ths.nabavka@nis.eu

 

НТЦ НИС-НАФТАГАС д.о.о. Нови Сад

ntc.pek@nis.eu

Контакт електронска пошта за тендере

Тендери

tender@nis.eu

Контакт лица у вези са продајом некурентне и неликвидне робе

НИС a.d.Нови Сад

Срђан Добросављевић

064/8881829

Srdjan.dobrosavljevic@nis.eu

 

Зависна друштва НФС, ТХС, ТРС

Милан Кравић

0648888734

Milan.kravic@nis.eu

 

Блok Истраживање и проиѕводња

Никола Диздар

064/8882460

nikola.dizdar@nis.eu

 

Блок Прерада

Ненад Веселић

064/8885935

nenad.veselic@nis.eu

 

Блок Промет

Саша Јасин

064/8881645

saša.jasin@nis.eu

Подршка у раду са SRM Порталом

Подршка за базу извођача радова и добављача

fmtspiki.bazakd@nis.eu

NIS Logo

Подршка у раду са процедурама на Порталу

Функција за набавку

Кључни корисник МТР

Милан Петров

021 481 3286

064 8884181

milan.petrov@nis.eu

Кључни корисник СУ

Владимир Поптешин

021 481 2505

0648884473

vladimir.poptesin@nis.eu

 

Зависно друштво Нафтагас-Нафтни сервиси

Кључни корисник МТР и СУ

Тијана Периз

023 529 325

064 8886581

Tijana.Periz@nis.eu

Горан Васиљевић

023 529 319

064 8888347

Goran.Vasiljevic@nis.eu

 

Служба за административно управљачке набавке

Кључни корисник МТР и СУ

Зоран Анђелковић

021 481 2472

064 8886345

Zoran.Andjelkovic@nis.eu

 

Блок Промет

Кључни корисник МТР

Николета Марић

011 205 8300

064 8881560

Nikoleta.Maric@nis.eu

Кључни корисник CУ

Николета Марић

011 205 8300

064 8881560

Nikoleta.Maric@nis.eu

Александра Јузбашић

011 205 8298

064 8881474

aleksandra.juzbasic@nis.eu

 

Блок Прерада

Кључни корисник МТР

Ненад Беселић

013 324 576

064 8885935

Nenad.Veselic@nis.eu

Кључни корисник СУ

Драгана Алексић

013 324 623

0648885941

Dragana.Aleksic@nis.eu

 

Блок Истраживање и производља

Кључни корисник МТР

Саша Тодорић

021 481 2855

064 88884650

sasa.todoric@nis.eu

Кључни корисник СУ

Весна Баника Хусаг

021 481 3749

064 8882942

Vesna.Banika@nis.eu

Како бисмо Вам омогућили боље корисничко искуство, ова странице користи колачиће (cookie). Употреба колачића